Поділля - це надзвичайно красивий і мальовничий край, наповнений умиротворенням і дарує гарний настрій. Побувавши тут одного разу, замовивши у нас прогулянку по Дністру на катері - ви неодмінно побажаєте повернутися сюди знову, щоб знову насолодитися перебуванням в чудових місцях. Прогулюючись по Кам'янцю-Подільському, ви напевно цікавилися Дністром, його красою і величчю. Однак це все - такі дрібниці порівняно зі справжньою водною прогулянкою по Дністру.
Подільські природні каньйони - ось на що варто подивитися в першу чергою Видовище це - надзвичайно захоплююче і що викликає інтерес, оскільки таке можна побачити тільки тут. Здійснивши прогулянку по Дністру, ви зможете поповнити запас власних пізнань в області географії, історії тутешніх місць, а також дізнаєтесь багато цікавого і побачите речі, які більше не можна буде побачити більше ніде.
Що стосується самого Дністра, то це одна з найбільших українських річок, довжина якої становить 1352 кілометра, а площа басейну дорівнює 72.1 тисячі квадратних кілометрів. Свій початок Дністер бере в Карпатах, причому досить високо - на рівні 900 метрів. А впадає ця велична річка в Чорне море, а точніше - в Дністровський лиман.
У своїх верхів'ях Дністер представляється як швидка гірська річка, і там він тече в глибокій вузькій долині. У цьому районі швидкість течії становить 2-2.2 метра в секунду. Саме тут Дністер поповнюється великою кількістю приток, які беруть початок зі схилів Карпат, зокрема, з правого боку. Річка Стрий є одним з таких приток і одночасно найбільшим з них. Перебіг Дністра нижче Галича характеризується великим спокоєм, однак долина річки залишається вузькою і глибокою.
Прогулянка по водах Дністра - це прекрасне подорож, яка має на увазі справжнє єднання з природою. Ви зможете досхочу намилуватися чудовими річковими пейзажами, проведете незабутній час на берегах річки. Не позбавлені романтики і вечори під зоряним небом на борту яхти або на березі біля вогнища. Все це в поєднанні з цікавими розповідями путівників, а також унікальною екскурсійною програмою роблять водні прогулянки по Дністру одним з найцікавіших заходів у тутешньому регіоні. Крім усього іншого, ви зможете ознайомитися з цікавими і маловідомими фактами про місцевість, а також відвідати архітектурні, природні та культурні пам'ятки.
Дністер, варто також відзначити, є одним із самих чистих водойм у всій Україні з екологічної точки зору. Справа в тому, що в 2008 році тут проходила акція, яку організувало риболовецьке товариство «Чисте джерело». За підсумками даної акції Дністровське водосховище отримало звання найчистішого джерела в нашій країні. Заступник директора Національного парку «Подільські Товтри» (який також варто окремої уваги) Юрій Боєв відзначив, що води Дністра можуть бути мутними через наявність багатьох суспензій у воді, однак на її чистоту це жодним чином не впливає. Крім того, Боєв підкреслив, що в Старому місті Кам'янця-Подільського, а саме під мостом, є місце, де водяться раки. А як відомо, раки водяться тільки в чистій воді.
Крім того, наголошується, що води Дністра багаті рибними ресурсами - там водиться майже вся риба, яку можна зустріти в акваторії Дніпра, а також тут є стерлядь і форель.